Banner BS
English Prijava
Natisni stran Manjše črke Večje črke
Napredno iskanje

Banka Slovenije

Zakoni in predpisi

Monetarna politika

Finančna stabilnost

Nadzor bančnega sistema

Jamstvo za vloge v bankah

Reševanje bank

Plačilni in poravnalni sistemi

Statistika

Statistika evroobmočja

Posebni standardi objavljanja statističnih podatkov - SDDS

Prva objava podatkov – hitra informacija

Devizni tečaji in plemenite kovine

Dnevna tečajnica – referenčni tečaji ECB

Mesečna tečajnica Banke Slovenije – valute, za katere ECB ne objavlja referenčnih tečajev in cene plemenitih kovin

Povprečni devizni tečaji

Tečajna lista za komitente Banke Slovenije

Devizni tečaji tolarja 1991 - 2006

Obrestne mere

Neto finančna sredstva Banke Slovenije

Publikacije in informacije

Podatkovne serije

Raziskava o finančnih sredstvih in porabi gospodinjstev (HFCS)

Seznam kontaktnih oseb

Publikacije

Bankovci in kovanci

Poročanje BS

Centralni kreditni register

Domov  > Statistika  > Devizni tečaji in plemenite kovine  > Povprečni devizni tečaji

Povprečni devizni tečaji

       
Povprečni tečaji na dan:  

Povprečni tečaji november 2017

 

 

X enot nacionalne valute za 1 evro.

 
Država Valuta Ozn. valute Šifra valute Tečaj
AfganistanAFGANIAFN97179,368
AlbanijaLEKALL008133,42
AlžirijaALŽIRSKI DINARDZD012133,86
AngolaKVANZAAOA973195,27
AngvilaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
Antigva in BarbudaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
ArgentinaARGENTINSKI PESOARS03220,458
ArmenijaARMENSKI DRAMAMD051559,23
ArubaARUBSKI FLORINAWG5332,0785
AzerbajdžanAZERBAJDŽANSKI MANATAZN9441,9745
BahamiBAHAMSKI DOLARBSD0441,1612
BahrajnBAHRAINSKI DINARBHD0480,43802
BangladešTAKABDT05096,281
BarbadosBARBADOŠKI DOLARBBD0522,3224
BelizeBELIZEJSKI DOLARBZD0842,3209
BelorusijaBELORUSKI RUBELJBYN9332,2879
BeninCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
BermudiBERMUDSKI DOLARBMD0601,1612
BocvanaPULABWP07212,236
Bolivija, večnacionalna državaBOLIVIANOBOB0688,0239
Bosna in HercegovinaKONVERTIBILNA MARKABAM9771,95583
Brunej, DržavaBRUNEJSKI DOLARBND0961,5826
Burkina FasoCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
BurundiBURUNDIJSKI FRANKBIF1082034,0
ButanNGULTRUMBTN06475,307
CuracaoNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0785
ČadCFA FRANK BEACXAF950663,97
ČileČILSKI PESOCLP152739,52
DominikaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
Dominikanska republikaDOMINIKANSKI PESODOP21455,546
DžibutiDŽIBUTSKI FRANKDJF262207,40
EgiptEGIPTOVSKI FUNTEGP81820,502
Ekvatorialna GvinejaCFA FRANK BEACXAF950663,97
EritrejaNAKFAERN23217,859
EtiopijaETIOPSKI BIRETB23031,692
Falklandski otoki (Malvini)FALKLANDSKI FUNTFKP2380,88103
FidžiFIDŽIJSKI DOLARFJD2422,3952
Francoska PolinezijaCFP FRANKXPF953119,19
GabonCFA FRANK BEACXAF950663,97
GambijaDALASIGMD27055,105
GanaGANSKI CEDIGHS9365,1103
GibraltarGIBRALTARSKI FUNTGIP2920,88103
GrenadaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
GruzijaLARIGEL9813,0213
GvajanaGVAJANSKI DOLARGYD328240,60
GvatemalaKECALGTQ3208,5277
GvinejaGVINEJSKI FRANKGNF32410479
Gvineja BissauCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
HaitiGURDHTG33274,439
HondurasLEMPIRAHNL34027,308
IrakIRAŠKI DINARIQD3681368,3
Iran (Islamska republika)IRANSKI RIALIRR36440575
IslandijaISLANDSKA KRONAISK352122,20
JamajkaJAMAJŠKI DOLARJMD388147,24
JemenJEMENSKI RIALYER886290,64
JordanijaJORDANSKI DINARJOD4000,82399
Južni SudanJUŽNOSUDANSKI FUNTSSP728151,26
Kajmanski otokiKAJMANSKI DOLARKYD1360,95219
KambodžaRIELKHR1164690,6
KamerunCFA FRANK BEACXAF950663,97
KatarKATARSKI RIALQAR6344,4111
KazahstanTENGEKZT398387,31
KenijaKENIJSKI ŠILINGKES404120,35
KirgizistanSOMKGS41779,689
KolumbijaKOLUMBIJSKI PESOCOP1703489,7
KomoriKOMORSKI FRANKKMF174491,73
KongoCFA FRANK BEACXAF950663,97
Kongo, Demokratična republikaKONGOŠKI FRANKCDF9761830,1
Koreja, Demokratična ljudska republikaSEVERNOKOREJSKI WONKPW408151,24
KostarikaKOSTARIŠKI KOLONCRC188661,23
KubaKUBANSKI PESOCUP1921,1612
KuvajtKUVAJTSKI DINARKWD4140,35148
Laoška ljudska demokratična republikaLAOŠKI KIPLAK4189653,6
LesotoLOTILSL42616,332
LibanonLIBANONSKI FUNTLBP4221753,4
LiberijaLIBERIJSKI DOLARLRD430138,68
LibijaLIBIJSKI DINARLYD4341,6001
MacauPATAKAMOP4469,3286
MadagaskarMADAGASKARSKI ARIARYMGA9693636,9
MakedonijaDENARMKD80761,519
MalaviMALAVIJSKA KVAČAMWK454842,56
MaldiviRUFIJAMVR46217,894
MaliCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
MarokoMAROŠKI DIRHAMMAD50411,057
MauritiusMAURICIJSKA RUPIJAMUR48039,945
MavretanijaUGUIJAMRO478411,16
MjanmarKIATMMK1041571,7
Moldavija, RepublikaMOLDAVIJSKI LEUMDL49820,112
MongolijaTUGRIKMNT4962849,9
MontserratVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
MozambikMETIKALMZN94371,007
NamibijaNAMIBIJSKI DOLARNAD51616,332
NepalNEPALSKA RUPIJANPR524120,48
NigerCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
NigerijaNAIRANGN566413,50
NikaragvaZLATA KORDOVANIO55835,459
Nova KaledonijaCFP FRANKXPF953119,19
OmanOMANSKI RIALOMR5120,44706
Otoki Wallis in FutunaCFP FRANKXPF953119,19
PakistanPAKISTANSKA RUPIJAPKR586122,34
PanamaBALBOAPAB5901,1612
Papua Nova GvinejaKINAPGK5983,7278
ParagvajGVARANIPYG6006557,9
PeruSOLPEN6043,7734
RuandaRUANDSKI FRANKRWF646988,76
Saint Helena, Ascension in Tristan da CuFUNT SVETE HELENESHP6540,88103
Saint Kitts in NevisVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
Saint LuciaVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
Saint Vincent in GrenadineVZHODNOKARIBSKI DOLARXCD9513,1817
Salomonovi otokiSALOMONOVOOTOŠKI DOLARSBD0909,0790
SalvadorSALVADORSKI KOLONSVC22210,161
SamoaTALAWST8822,9517
Sao Tome in PrincipeDOBRASTD67824685
Saudova ArabijaSAUDSKI RIALSAR6824,3546
SejšeliSEJŠELSKA RUPIJASCR69015,936
SenegalCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
Sierra LeoneLEONESLL6948770,5
Sint MaartenNIZOZEMSKO-ANTILSKI GULDENANG5322,0785
Sirska arabska republikaSIRSKI FUNTSYP760599,5001
Slonokoščena obalaCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
SomalijaSOMALSKI ŠILINGSOS706671,75
SrbijaSRBSKI DINARRSD941119,30
Srednjeafriška republikaCFA FRANK BEACXAF950663,97
SudanSUDANSKI FUNTSDG9387,77
SurinamSURINAMSKI DOLARSRD9688,6486
SvaziLILANGENISZL74816,332
ŠrilankaŠRILANŠKA RUPIJALKR144178,36
TadžikistanSOMONITJS97210,223
Tajvan, Provinca KitajskeNOVI TAJVANSKI DOLARTWD90135,065
Tanzanija, Združena republikaTANZANSKI ŠILINGTZS8342603,4
TogoCFA FRANK BCEAOXOF952685,51
TongaPAANGATOP7762,5594
Trinidad in TobagoDOLAR TRINIDADA IN TOBAGATTD7807,8699
TunizijaTUNIZIJSKI DINARTND7882,9220
TurkmenistanMANATTMT9344,0642
UgandaUGANDSKI ŠILINGUGX8004237,7
UkrajinaHRYVNIAUAH98031,168
UrugvajURUGVAJSKI PESOUYU85833,919
UzbekistanUZBEKISTANSKI SUMUZS8609380,3
VanuatuVATUVUV548123,88
Venezuela, Bolivarska republikaBOLIVARVEF93711,907
VietnamDONGVND70426386
Zahodna SaharaMAROŠKI DIRHAMMAD50411,057
ZambijaZAMBIJSKA KVAČAZMW96711,577
Združeni arabski emiratiDIRHAMAED7844,2651
Zelenortski otokiZELENORTSKI ESKUDOCVE132110,52
 POSEB.PRAV.ČRP.XDR9600,82735
 PLATINAXPT96225,402
 SREBROXAG9610,46436
 ZLATOXAU95935,233
 PALADIJXPD96426,762

Opombe:

  • Vpis datuma opredeli povprečni mesečni, četrtletni ali letni (glede na izbiro) devizni tečaj za obdobje, v katerem je vpisani datum.
  • Povprečni tečaji valut dnevne tečajnice so izračunani kot aritmetična sredina dnevnih tečajev na vse TARGET delovne dni v izbranem obdobju (mesecu, četrtletju ali letu). TARGET delovni dan je vsak dan od ponedeljka do petka razen 1. januarja, velikonočnega petka in ponedeljka, 1. maja ter 25. in 26. decembra.
  • Povprečne cene plemenitih kovin in povprečni tečaji valut mesečne tečajnice so izračunani kot aritmetična sredina tečajev zadnjega delovnega dne posameznega meseca.
  • Prikaz vsebuje valute dveh tečajnic, dnevne in mesečne. Zato so povprečja za izbrano obdobje (mesec, četrtletje ali leto) pri posameznih valutah izračunana na podlagi različnega števila podatkov, pri mesečnem povprečju lahko tudi le enega. Skozi čas valute lahko prehajajo med tečajnicama.

Banka Slovenije
Slovenska 35
1505 Ljubljana
Slovenija
Tel: 01 471 90 00
Fax: 01 251 55 16

Kazalo
Kontakt
Novosti
Razpisi
Javna naročila
Povezave

Enotno območje plačil v evrih

 

Pogoji uporabe | Varovanje zasebnosti